SMS System (1.0.0) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: Message
sq: Mesazhi

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: To
sq: Për

en: Mode
sq: Mënyrë

en: Language code
sq: Kodi i gjuhës
