SMS System (1.0.1) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Test
ast: Preba

en: Message
ast: Mensax

en: View
ast: Vista

en: Created
ast: Fechu

en: To
ast: Pa

en: Mode
ast: Mou
