SMS System (1.0.1) - en to et translation catalogue (24 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: Message
et: Teade

en: View
et: Kuva

en: Created
et: Loodud

en: To
et: Kellele

en: Mode
et: Viis

en: Desc
et: Kahanev

en: Template name
et: Malli nimi

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Configurations
et: Seaded

en: Changed
et: Muudetud

en: Base path
et: Baasasukoht

en: Apply
et: Rakenda

en: Language code
et: Keele kood

en: Offset
et: Nihe

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
