SMS System (1.0.1) - en to it translation catalogue (24 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Edit
it: Modifica

en: Reset
it: Ripristina

en: Message
it: Messaggio

en: View
it: Visualizza

en: Created
it: Creato

en: To
it: A

en: Mode
it: Modalità

en: Desc
it: Disc

en: Sent
it: Inviato

en: Sort by
it: Ordina per

en: Configurations
it: Configurazioni

en: Changed
it: Modificato

en: Base path
it: Percorso di base

en: Apply
it: Applica

en: Language code
it: Codice della lingua

en: Offset
it: Scostamento

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: « First
it: « Prima

en: Last »
it: Ultima »

en: Data export
it: Esportazione dati

en: Master
it: Principale
