SMS System (1.0.1) - en to sk translation catalogue (21 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Message
sk: Správa

en: View
sk: Zobraziť

en: Created
sk: Vytvorené

en: To
sk: Komu

en: Mode
sk: Režim

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sent
sk: Poslať

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Changed
sk: Zmenené

en: Live
sk: Naživo

en: Apply
sk: Použiť

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: Offset
sk: Ofset

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Asc
sk: Vzostupne
