SMS System (1.0.1) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Edit
te: మార్చు

en: Test
te: పరీక్ష

en: Message
te: సందేశం

en: View
te: చూడు

en: Created
te: సృష్టితం

en: To
te: ఎవరికి

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: Language code
te: భాషా సంకేతం

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
