SMS System (1.0.2) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: Test
be: Тэст

en: Message
be: Паведамленне

en: View
be: Праглядзець

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: To
be: Каму

en: Mode
be: Лад

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць

en: Language code
be: Код мовы
