SMS System (1.0.2) - en to da translation catalogue (23 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Edit
da: Redigér

en: Reset
da: Gendan

en: Message
da: Meddelelse

en: View
da: Vis

en: Created
da: Oprettet

en: To
da: Til

en: Mode
da: Tilstand

en: Desc
da: Faldende

en: Sent
da: Sendt

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Changed
da: Ændret

en: Base path
da: Basissti

en: Live
da: Eksisterende

en: Apply
da: Udfør

en: Language code
da: Sprogkode

en: Offset
da: Forskydning

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Asc
da: Stigende
