SMS System (1.0.2) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Delete
is: Strika

en: Operations
is: Atgerðir

en: Edit
is: Broyt

en: Reset
is: Tómstilla

en: Message
is: Boð

en: View
is: Vís

en: Created
is: Stovnað

en: To
is: Til

en: Mode
is: Støða

en: Language code
is: Málkota
