SMS System (1.0.2) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Edit
hr: Uredi

en: Reset
hr: Poništi

en: Message
hr: Poruka

en: View
hr: Pregled

en: Created
hr: Stvoreno

en: To
hr: Za

en: Mode
hr: Režim

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: Language code
hr: Kôd jezika

en: Asc
hr: Uzlazno
