SMS System (1.0.2) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: View
hy: Դիտել

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: To
hy: Ում

en: Mode
hy: Ռեժիմ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը
