SMS System (1.0.2) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Message
nn: Melding

en: View
nn: Sjå på

en: Created
nn: Laga

en: To
nn: Til

en: Mode
nn: Modus

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: Language code
nn: Språkkode

en: - All -
nn: - Alle -
