SMS System (1.0.2) - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Test
ug: سىناق

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: To
ug: تاپشۇرۇپ ئالغۇچى

en: Mode
ug: مودېل

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Language code
ug: تىل كودى

en: - All -
ug: ھەممىسى
