SMS System (1.0.3) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: Test
af: Toets

en: Message
af: Boodskap

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: To
af: Aan

en: Apply
af: Pas toe

en: Language code
af: Taalkode

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
