SMS System (1.0.3) - en to eu translation catalogue (21 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Message
eu: Mezua

en: View
eu: Bista

en: ID
eu: IDa

en: Created
eu: Sortua

en: To
eu: Nori

en: Mode
eu: Modoa

en: Desc
eu: Beheraka

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Base path
eu: Bide basea

en: Apply
eu: Ezarri

en: Language code
eu: Hizkuntza kodea

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Asc
eu: Goraka
