SMS System (1.0.3) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Test
lt: Testas

en: Message
lt: Žinutė

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Created
lt: Sukurta

en: To
lt: Iki

en: Mode
lt: Būdas

en: Sent
lt: Išsiųstas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Changed
lt: Pakeista

en: Live
lt: Gyva

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »
