SMS System (1.0.3) - en to nl translation catalogue (24 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Message
nl: Bericht

en: View
nl: Weergeven

en: Created
nl: Aangemaakt

en: To
nl: Naar

en: Mode
nl: Modus

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sent
nl: Verzonden

en: Template name
nl: Template-naam

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Base path
nl: Basispad

en: Apply
nl: Toepassen

en: Language code
nl: Taalcode

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Asc
nl: Oplopend

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.

en: The time that the entity was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit voor het laatst is bewerkt.
