SMS System (1.0.4) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Test
km: សាក​ល្បង

en: Message
km: សារ

en: View
km: មើល

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: To
km: ជូន​ចំពោះ

en: Mode
km: របៀប​

en: Language code
km: កូដ​ភាសា
