SMS System (1.0.6) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Test
fi: Testi

en: Message
fi: Viesti

en: View
fi: Näytä

en: Created
fi: Luotu

en: To
fi: Osoitteeseen

en: Mode
fi: Tila

en: Sent
fi: Lähetetty

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Base path
fi: Peruspolku

en: Live
fi: Reaaliaikainen

en: Language code
fi: Kielikoodi

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »
