SMS System (1.0.9) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Test
hi: परीक्षण

en: Message
hi: संदेश

en: View
hi: देखें

en: ID
hi: आईडी

en: Created
hi: निर्मित

en: To
hi: को

en: Mode
hi: प्रकार

en: IP
hi: अंतरजाल संलेख

en: Changed
hi: बदल गया

en: Language code
hi: भाषा कोड

en: UUID
hi: युयुआइङी
