SMS System (1.0.9) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Test
ml: ടെസ്റ്റ്

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Mode
ml: മോഡ്

en: Language code
ml: ഭാഷയുടെ കോഡ്

en: UUID
ml: യു യു ഐ ഡി
