SMS System (1.0.9) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Edit
ur: تدوین

en: Test
ur: ٹیسٹ

en: Message
ur: پیغام

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Mode
ur: طریقۂ کار

en: Language code
ur: زبان کا کوڈ
