SMS System (1.0.8) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Edit
sv: Redigera

en: Message
sv: Meddelande

en: View
sv: Visa

en: Created
sv: Skapad

en: To
sv: Till

en: Mode
sv: Läge

en: Sent
sv: Skickad

en: Template name
sv: Mallnamn

en: Changed
sv: Ändrad

en: Base path
sv: Grundsökväg

en: Language code
sv: Språkkod

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.

en: The time that the entity was last edited.
sv: Tiden då objektet senast redigerades.
