SMTP Authentication Support (8.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Username
ja: ユーザー名

en: On
ja: オン

en: No
ja: いいえ

en: Password
ja: パスワード

en: Mail
ja: メール

en: Off
ja: オフ

en: standard
ja: 標準

en: SMTP Authentication
ja: SMTP認証

en: E-mail from name
ja: メール差出人名

en: E-mail from address
ja: メール差出人アドレス

en: SMTP port
ja: SMTP ポート

en: Leave blank if your SMTP server does not require authentication.
ja: SMTPサーバーが認証に対応していない場合は空白にします。

en: SMTP Username.
ja: SMTPユーザー名。

en: SMTP server
ja: SMTPサーバー
