SMTP Authentication Support (8.x-1.0-rc1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: On
az: Aktiv

en: No
az: Xeyir

en: Password
az: Parol

en: Off
az: Söndürülüb

en: Hostname
az: Host adı
