SnapEngage (3.0.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Pages
fi: Sivut

en: General settings
fi: Yleiset asetukset

en: Role specific visibility settings
fi: Roolikohtaiset näkyvyysasetukset

en: Page specific visibility settings
fi: Sivukohtaiset näkyvyysasetukset

en: Add to every page except the listed pages.
fi: Lisää kaikille paitsi listassa oleville sivuille.

en: Add to the listed pages only.
fi: Lisää vain listassa oleville sivuille.
