SnapEngage (3.0.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Pages
sv: Sidor

en: General settings
sv: Allmänna inställningar

en: Role specific visibility settings
sv: Rollspecifika visningsinställningar

en: Page specific visibility settings
sv: Sidspecifika visningsinställningar

en: Add to every page except the listed pages.
sv: Lägg till på varje sida förutom de angivna sidorna.

en: Add to the listed pages only.
sv: Lägg till enbart till de angivna sidorna.
