SnapEngage (8.x-2.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Pages
sk: Stránky

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Role specific visibility settings
sk: Nastavenie viditeľnosti podľa kategórie používateľov

en: Page specific visibility settings
sk: Nastavenie viditeľnosti podľa stránky

en: Add if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
sk: Pridať iba ak nasledujúci PHP kód vráti <code>TRUE</code> (PHP-mód, iba pre expertov).

en: Add to every page except the listed pages.
sk: Pridať na každú stránku okrem vypísaných.

en: Add to the listed pages only.
sk: Pridať iba na vypísané stránky.
