SnapEngage (8.x-2.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ru: Страницы

en: General settings
ru: Основные настройки

en: Role specific visibility settings
ru: Настройки видимости для ролей

en: Page specific visibility settings
ru: Настройки видимости для страницы

en: Add if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
ru: Добавлять, если следующий PHP код возвращает <code>TRUE</code> (PHP-режим, только для экспертов).

en: Add to every page except the listed pages.
ru: Добавлять ко всем страницам, кроме указанных.

en: Add to the listed pages only.
ru: Добавлять только на указанные страницы.
