Snippet Manager (3.0.0) - en to sk translation catalogue (67 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Value
sk: Hodnota

en: Group
sk: Skupina

en: Type
sk: Typ

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: File
sk: Súbor

en: Edit
sk: Upraviť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: None
sk: Žiadne

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Block settings
sk: Nastavenia blokov

en: Weight
sk: Váha

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Access
sk: Prístup

en: View
sk: Zobraziť

en: Format
sk: Formát

en: Path
sk: Cesta

en: Display
sk: Zobraziť

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Component
sk: Komponent

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Block
sk: Blok

en: Page
sk: Strana

en: Fields
sk: Polia

en: Unlimited
sk: Neobmedzené

en: State
sk: Stav

en: Code
sk: Kód

en: General
sk: Všeobecné

en: Other
sk: Ostatné

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: User login
sk: Prihlásenie

en: String
sk: Reťazec

en: Edit view
sk: Upraviť pohľad

en: CSS
sk: CSS vzhľad

en: Template
sk: Šablóna

en: Condition
sk: Podmienka

en: Edit menu
sk: Upraviť menu

en: Entity
sk: Entita

en: Duplicate
sk: Duplikovať

en: missing
sk: chýba

en: Variables
sk: Premenné

en: Form
sk: Formulár

en: Permission
sk: Oprávnenie

en: Usage
sk: Využitie

en: Layout settings
sk: Nastavenia rozloženia

en: Page settings
sk: Nastavenia stránky

en: Starting level
sk: Začiatočná úroveň

en: Save and continue
sk: Uložiť a pokračovať

en: Boolean
sk: Logické hodnoty

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Form mode
sk: Režim formulára

en: - Any -
sk: - Akýkoľvek -

en: Entity ID
sk: ID Entity

en: View mode
sk: Režim zobrazenia

en: Plugin configuration
sk: Konfigurácia doplnku

en: Plugin ID
sk: ID doplnku

en: Display variant
sk: Zobraziť variant

en: Allowed types: @extensions.
sk: Povolené typy: @extensions.
