Snippet Manager (3.0.2) - en to pl translation catalogue (84 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Value
pl: Wartość

en: Group
pl: Grupa

en: Type
pl: Typ

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Enable
pl: Włącz

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: File
pl: Plik

en: Edit
pl: Edytuj

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: None
pl: Brak

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Block settings
pl: Ustawienia bloków

en: Weight
pl: Waga

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Access
pl: Dostęp

en: View
pl: Widok

en: Path
pl: Ścieżka

en: Display
pl: Wyświetlanie

en: Theme
pl: Skórka

en: Layout
pl: Układ

en: Component
pl: Komponent

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: Block
pl: Blok

en: Page
pl: Strona

en: Url
pl: URL

en: Role ID
pl: ID roli

en: Fields
pl: Pola

en: Unlimited
pl: Nieograniczone

en: State
pl: Stan

en: Code
pl: Kod

en: General
pl: Ogólne

en: Base
pl: Podstawa

en: Other
pl: Inne

en: Role
pl: Rola

en: User login
pl: Nazwa użytkownika

en: String
pl: Napis

en: Edit view
pl: Edytuj widok

en: Template
pl: Szablon

en: Condition
pl: Warunek

en: Edit menu
pl: Edycja menu

en: Entity
pl: Encja

en: Plugin
pl: Wtyczka

en: Duplicate
pl: Zduplikowany

en: missing
pl: brakujące

en: Variables
pl: Zmienne

en: Form
pl: Formularz

en: Permission
pl: Uprawnienie

en: Usage
pl: Użycie

en: Layout settings
pl: Ustawienia widoku

en: Page settings
pl: Ustawienia strony

en: Starting level
pl: Poziom początkowy

en: Save and continue
pl: Zachowaj i kontynuuj

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Form mode
pl: Tryb formularza

en: - Any -
pl: -Wszystkie-

en: "%" may not be used for the first segment of a path.
pl: Znak "%" nie może być stosowany w pierwszym segmencie ścieżki.

en: Main content
pl: Główna zawartość

en: Entity ID
pl: ID encji

en: View mode
pl: Tryb widoku

en: Edit @label
pl: Edytuj @label

en: File UUID
pl: UUID pliku

en: Bypass access checks
pl: Omiń sprawdzanie dostępu

en: Formatted text
pl: tekst sformatowany

en: If enabled, access permissions for rendering the entity are not checked.
pl: Jeśli włączone to uprawnienia dostępu do renderowania encji nie będą brane pod uwagę.

en: Numeric placeholders may not be used. Please use plain placeholders (%).
pl: Zaślepki numeryczne nie mogą być używane. Prosimy używać zwykłych zaślepek (%).

en: Plugin ID
pl: ID wtyczki

en: Display variant
pl: Wyświetl wariant

en: Duplicate of @label
pl: Duplikat @label

en: Allowed types: @extensions.
pl: Dozwolone rozszerzenia: @extensions.

en: Maximum number of levels
pl: Maksymalna liczba poziomów

en: Path is empty.
pl: Ścieżka jest pusta

en: No query allowed.
pl: Zapytanie nie jest dozwolone.

en: Invalid path. Valid characters are alphanumerics as well as "-", ".", "_" and "~".
pl: Nieprawidłowa ścieżka. Dopuszczalne są znaki alfanumeryczne jak również "-", "." oraz "~".

en: Initial visibility level
pl: Pierwszy poziom widoczności

en: The menu is only visible if the menu item for the current page is at this level or below it. Use level 1 to always display this menu.
pl: Menu jest widoczne tylko jeśli aktualnie wyświetlana strona jest na tym samym lub niższym poziomie. Użycie wartości 1 spowoduje, że menu będzie widoczne zawsze.

en: Number of levels to display
pl: Wyświetlana liczba poziomów

en: This maximum number includes the initial level.
pl: Maksymalna liczba zawiera pierwszy poziom.
