Snippet manager (8.x-1.0-beta1) - en to si translation catalogue (15 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Type
si: වර්ගය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: File
si: ගොනුව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය

en: Text
si: වගන්ති

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම

en: Save and continue
si: Save කර ඉදිරියට යන්න.
