Snippet manager (8.x-1.0-rc4) - en to ug translation catalogue (29 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Type
ug: تىپى

en: List
ug: تىزىملىك

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: File
ug: ھۆججەت

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: URL
ug: ئادرېس

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Display
ug: كۆرسىتىش

en: Text
ug: تېكىست

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Not found
ug: تاپالمىدى

en: Unlimited
ug: چەكسىز

en: Code
ug: كود

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Other
ug: باشقا

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى

en: Plugin
ug: قىستۇرمىلار
