Snippet manager (8.x-1.0-rc5) - en to mn translation catalogue (34 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Value
mn: Утга

en: Type
mn: Төрөл

en: List
mn: Жагсаалт

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: File
mn: Файл

en: Edit
mn: Засварлах

en: Size
mn: Хэмжээ

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Block settings
mn: Блок тохиргоонууд

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Access
mn: Хандалт

en: View
mn: Харах

en: Format
mn: Бүтэц

en: Path
mn: Зам

en: Display
mn: Харуулах

en: Menu
mn: Цэс

en: Text
mn: Текст

en: Theme
mn: Загвар

en: Block
mn: Хавтан

en: Page
mn: Хуудас

en: Url
mn: Хаяг

en: Unlimited
mn: Хязгааргүй

en: Code
mn: Код

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: String
mn: Тэмдэгт

en: Save and continue
mn: Хадгалаад үргэлжлүүлэх
