Snippet manager (8.x-1.0-rc8) - en to bg translation catalogue (44 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Value
bg: Стойност

en: Group
bg: Група

en: Type
bg: Тип

en: List
bg: Списък

en: Cancel
bg: Отмени

en: Enable
bg: Активирай

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: File
bg: Файл

en: Edit
bg: Редактирай

en: Search
bg: Търси

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Weight
bg: Тегло

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: View
bg: Прегледай

en: Format
bg: Формат

en: Path
bg: Път

en: Display
bg: Дисплей

en: Menu
bg: Меню

en: Text
bg: Текст

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Block
bg: Блокирай

en: Page
bg: Страница

en: Not found
bg: Не е намерено

en: Url
bg: URL

en: Unlimited
bg: Без ограничения

en: State
bg: Статус

en: Code
bg: Код

en: General
bg: Общи

en: Other
bg: Други

en: Role
bg: Роля

en: User login
bg: Потребителски вход

en: String
bg: Стринг

en: Template
bg: Шаблон

en: Edit menu
bg: Редактирай меню

en: Permission
bg: Разрешение

en: Save and continue
bg: Запиши и продължи
