Snippet Manager (8.x-1.0) - en to ht translation catalogue (10 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Enabled
ht: Aktif

en: Search
ht: Chèche

en: Name
ht: Non

en: Page title
ht: Tit paj

en: Block
ht: Blòk

en: Page
ht: Paj

en: Save and continue
ht: Anrejistre epi kontinye
