Snippet Manager (8.x-1.1) - en to gl translation catalogue (62 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Value
gl: Valor

en: Group
gl: Grupo

en: Type
gl: Tipo

en: List
gl: Lista

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Enable
gl: Activar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: File
gl: Ficheiro

en: Edit
gl: Editar

en: Search
gl: Buscar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Block settings
gl: Axustes do bloque

en: Weight
gl: Peso

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Access
gl: Acceso

en: View
gl: Ver

en: Format
gl: Formato

en: Path
gl: Ruta

en: Display
gl: Visualización

en: Menu
gl: Menú

en: Text
gl: Texto

en: Theme
gl: Tema

en: Layout
gl: Disposición

en: Component
gl: Compoñente

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Block
gl: Bloque

en: Page
gl: Páxina

en: Not found
gl: Non atopada

en: Role ID
gl: ID do rol

en: Fields
gl: Campos

en: Unlimited
gl: Ilimitado

en: State
gl: Estado

en: Code
gl: Código

en: General
gl: Xeral

en: Other
gl: Outro

en: Role
gl: Rol

en: User login
gl: Iniciar sesión

en: String
gl: Cadea

en: Edit view
gl: Editar vista

en: Template
gl: Modelo

en: Condition
gl: Condición

en: Edit menu
gl: Editar menu

en: Installed
gl: Instalado

en: Duplicate
gl: Duplicar

en: missing
gl: perdido

en: Form
gl: Formulario

en: Permission
gl: Permiso

en: Page settings
gl: Axustes da páxina

en: Save and continue
gl: Gardar e continuar

en: Boolean
gl: Booleano

en: "%" may not be used for the first segment of a path.
gl: "%" non pode ser usado como o primeiro segmento dunha ruta.

en: Entity ID
gl: ID da entidade

en: View mode
gl: Modo de vista

en: Allowed types: @extensions.
gl: Tipos permitidos: @extensions.
