Snippet Manager (8.x-1.2) - en to he translation catalogue (69 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Value
he: ערך

en: Group
he: קבוצה

en: Type
he: סוג

en: List
he: רשימה

en: Cancel
he: ביטול

en: Enable
he: הפעלה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: File
he: קובץ

en: Edit
he: עריכה

en: Search
he: חיפוש

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Block settings
he: הגדרות בלוק

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Access
he: הרשאות גישה

en: View
he: צפיה

en: Format
he: פורמט

en: URL
he: כתובת URL

en: Path
he: מיקום

en: Display
he: תצוגה

en: Menu
he: תפריט

en: Text
he: טקסט

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Layout
he: פריסה

en: Component
he: רכיב

en: Page title
he: כותרת דף

en: Block
he: בלוק

en: Page
he: דף

en: Not found
he: לא נמצא

en: Url
he: כתובת url

en: Role ID
he: מזהה תפקיד

en: Fields
he: שדות

en: Unlimited
he: ללא הגבלה

en: State
he: מצב

en: Code
he: קוד

en: General
he: כללי

en: Other
he: אחר

en: Role
he: תפקיד

en: User login
he: כניסה

en: String
he: מחרוזת

en: Edit view
he: עריכת היבט

en: Condition
he: מצב

en: Edit menu
he: עריכת תפריט

en: Entity
he: יישות

en: Installed
he: מותקן

en: Plugin
he: פלאגין

en: Duplicate
he: שכפול

en: missing
he: חסר

en: Variables
he: משתנים

en: Form
he: טופס

en: Permission
he: הרשאה

en: Layout settings
he: הגדרות מערך

en: Page settings
he: הגדרות דף

en: Save and continue
he: שמירה והמשך

en: Boolean
he: בוליאני

en: "%" may not be used for the first segment of a path.
he: לא ניתן להשתמש ב-"%" לסגמנט הראשון של נתיב.

en: View mode
he: מצב תצוגה

en: - Default -
he: - ברירת המחדל -

en: Display variant
he: הצגת גרסה

en: Duplicate of @label
he: שכפול של @label

en: Allowed types: @extensions.
he: סוגים מותרים: @extensions.
