Snippet manager (8.x-1.2) - en to nn translation catalogue (30 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: Group
nn: Gruppe

en: List
nn: Liste

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: File
nn: Fil

en: Edit
nn: Rediger

en: Search
nn: Søk

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Weight
nn: Vekt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: View
nn: Sjå på

en: Path
nn: Sti

en: Block
nn: Blokk

en: Page
nn: Nettside

en: Fields
nn: Felt

en: Unlimited
nn: Uavgrensa

en: Code
nn: Kode

en: Other
nn: Andre

en: Role
nn: Rolle

en: User login
nn: Brukarinnlogging

en: String
nn: Streng

en: Edit menu
nn: Rediger meny

en: Save and continue
nn: Lagre og hald fram
