Snippet manager (8.x-1.3) - en to ku translation catalogue (43 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Value
ku: نرخ

en: Group
ku: گرووپ

en: Type
ku: جۆر

en: List
ku: لیستە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: File
ku: پەڕگە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Search
ku: گەڕان

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Weight
ku: سەنگ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: View
ku: پیشاندان

en: Format
ku: فۆرمات

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Menu
ku: پێڕست

en: Text
ku: دەق

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Block
ku: بلۆک

en: Page
ku: پەڕە

en: Not found
ku: نەدۆزرایەوە

en: Url
ku: به‌سته‌ر

en: Unlimited
ku: بێسنوور

en: Code
ku: کۆد

en: General
ku: گشتی

en: Other
ku: هیتر

en: Role
ku: ڕۆل

en: User login
ku: چوونەژوورەوەی ئەندام

en: String
ku: ڕیزبەند

en: Edit menu
ku: پێڕست ده‌ستکاریبکه‌

en: Installed
ku: دامەزرێنراوە

en: Permission
ku: مۆڵەت پێدان

en: Save and continue
ku: هەڵگرە و بەردەوام بە

en: Boolean
ku: بوولی
