Snippet Manager (8.x-1.4) - en to cs translation catalogue (65 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Content
cs: Obsah

en: Value
cs: Hodnota

en: Group
cs: Skupina

en: Type
cs: Typ

en: List
cs: Seznam

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Enable
cs: Zapnout

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: File
cs: Soubor

en: Edit
cs: Upravit

en: Search
cs: Hledat

en: None
cs: Žádné

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Block settings
cs: Nastavení bloku

en: Weight
cs: Váha

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Access
cs: Přístup

en: View
cs: Zobrazit

en: Format
cs: Formát

en: Path
cs: Cesta

en: Display
cs: Zobrazit

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: Component
cs: Komponenta

en: Page title
cs: Název stránky

en: Block
cs: Blok

en: Page
cs: Stránka

en: Not found
cs: Nenalezeno

en: Fields
cs: Pole

en: Unlimited
cs: Neomezené

en: State
cs: Stav

en: Code
cs: Kód

en: General
cs: Obecné

en: Other
cs: Jiné

en: User login
cs: Přihlášení

en: String
cs: Řetězec

en: Edit view
cs: Upravit pohled

en: Template
cs: Šablona

en: Condition
cs: Podmínka

en: Edit menu
cs: Upravit menu

en: Installed
cs: Nainstalováno

en: Duplicate
cs: Duplikovat

en: Variables
cs: Proměnné

en: Form
cs: Formulář

en: Permission
cs: Oprávnění

en: Usage
cs: Použití

en: Layout settings
cs: Nastavení rozvržení

en: Page settings
cs: Nastavení stránky

en: Starting level
cs: Počáteční úroveň

en: Save and continue
cs: Uložit a pokračovat

en: Boolean
cs: Logická hodnota (Boolean)

en: - Any -
cs: - nezáleží -

en: Main content
cs: Hlavní obsah

en: Entity ID
cs: ID entity

en: View mode
cs: Režim zobrazení

en: Plugin ID
cs: ID pluginu

en: Display variant
cs: Varianta zobrazení

en: Duplicate of @label
cs: Duplikovat @label

en: Allowed types: @extensions.
cs: Povolené typy: @extensions.
