Snippet manager (8.x-1.4) - en to is translation catalogue (35 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Status
is: Støða

en: Delete
is: Strika

en: Operations
is: Atgerðir

en: Content
is: Innihald

en: Value
is: Virði

en: Type
is: Slag

en: List
is: Listi

en: Cancel
is: Avlýs

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Edit
is: Broyt

en: Search
is: Leita

en: Reset
is: Tómstilla

en: This action cannot be undone.
is: Hendan gerð kann ikki angrast.

en: Weight
is: Vekt

en: Settings
is: Setingar

en: Name
is: Navn

en: Access
is: Atgongd

en: View
is: Vís

en: Path
is: Leið

en: Menu
is: Valmynd

en: Page title
is: Yvirskrift á síðu

en: Block
is: Blokkur

en: Page
is: Síða

en: Url
is: Leinki

en: Unlimited
is: Óavmarkað

en: Code
is: Kota

en: Other
is: Annað

en: Role
is: Leiklutur

en: User login
is: Brúkara-innriting

en: String
is: Strongur

en: Edit menu
is: Broyt valmynd

en: Permission
is: Rættindi

en: Save and continue
is: Goym og halt áfram
