Snippet manager (8.x-1.5) - en to bs translation catalogue (35 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: Value
bs: Vrijednost

en: Group
bs: Grupa

en: Type
bs: Tip

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Enable
bs: Omogući

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Search
bs: Pretraga

en: None
bs: Nijedan

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Block settings
bs: Postavke blokova

en: Weight
bs: Težina

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: View
bs: Pregled

en: Path
bs: Putanja

en: Display
bs: Prikaz

en: Menu
bs: Meni

en: Theme
bs: Tema

en: Page title
bs: Naslov stranice

en: Block
bs: Blok

en: Page
bs: Strana

en: Fields
bs: Polja

en: Unlimited
bs: Neograničeno

en: Code
bs: Kod

en: Role
bs: Uloga

en: User login
bs: Prijava korisnika

en: Permission
bs: Dozvole

en: Save and continue
bs: Snimi i nastavi

en: - Any -
bs: - Bilo koji -
