Snippet Manager (8.x-1.6) - en to ca translation catalogue (74 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Value
ca: Valor

en: Group
ca: Grup

en: Type
ca: Tipus

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Enable
ca: Habilita

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: File
ca: Fitxer

en: Edit
ca: Edita

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: None
ca: Cap

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Block settings
ca: Paràmetres de bloc

en: Weight
ca: Pes

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Access
ca: Accés

en: View
ca: Mostra

en: Path
ca: Camí

en: Display
ca: Visualització

en: Menu
ca: Menú

en: Theme
ca: Tema

en: Layout
ca: Disposició

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Block
ca: Bloc

en: Page
ca: Pàgina

en: Role ID
ca: ID del rol

en: Fields
ca: Camps

en: Unlimited
ca: Il·limitat

en: State
ca: Estat

en: Code
ca: Codi

en: Other
ca: Altres

en: Role
ca: Rol

en: User login
ca: Inici de sessió d'usuari

en: String
ca: Cadena

en: Edit view
ca: Edita la vista

en: Template
ca: Plantilla

en: Condition
ca: Condició

en: Edit menu
ca: Edita el menú

en: Entity
ca: Entitat

en: Plugin
ca: Connector

en: Duplicate
ca: Duplica

en: Form
ca: Formulari

en: Permission
ca: Permís

en: Usage
ca: Ús

en: Layout settings
ca: Opcions de format

en: Page settings
ca: Configuració de pàgina

en: Starting level
ca: Nivell inicial

en: Save and continue
ca: Desa-ho i continua

en: Boolean
ca: Booleà

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Form mode
ca: Mode de formulari

en: - Any -
ca: - Qualsevol -

en: "%" may not be used for the first segment of a path.
ca: No es pot utilitzar "%" com a inici d'un camí.

en: Entity ID
ca: ID de l'entitat

en: View mode
ca: Mode de visualització

en: Plugin ID
ca: ID del connector

en: Display variant
ca: Variant de visualització

en: Duplicate of @label
ca: Duplicat de @label

en: Allowed types: @extensions.
ca: Tipus permesos: @extensions.

en: Maximum number of levels
ca: Nombre màxim de nivells

en: Path is empty.
ca: El camí està buit.

en: No query allowed.
ca: No s'ha permès la consulta.

en: Invalid path. Valid characters are alphanumerics as well as "-", ".", "_" and "~".
ca: Camí no vàlid. Els caràcters vàlids són els alfanumèrics a més a més de "-", ".", "_" i "~".

en: Initial visibility level
ca: Nivell de visibilitat inicial

en: The menu is only visible if the menu item for the current page is at this level or below it. Use level 1 to always display this menu.
ca: El menú només és visible si l'element de menú per a la pàgina actual està en aquest nivell o per sota d'aquest. Utilitzeu nivell 1 per a mostrar sempre aquest menú.

en: Number of levels to display
ca: Nombre de nivells a mostrar

en: This maximum number includes the initial level.
ca: Aquest número màxim inclou el nivell inicial.
