Snippet manager (8.x-1.6) - en to sl translation catalogue (41 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Value
sl: Vrednost

en: Group
sl: Skupina

en: Type
sl: Tip

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: File
sl: Datoteka

en: Edit
sl: Uredi

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: None
sl: Brez

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Weight
sl: Teža

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: View
sl: Prikaži

en: Format
sl: Oblika

en: Path
sl: Pot

en: Display
sl: Prikaz

en: Menu
sl: Meni

en: Theme
sl: Tema

en: Layout
sl: Postavitev

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Block
sl: Blok

en: Page
sl: Stran

en: Unlimited
sl: Neomejeno

en: Code
sl: Koda

en: General
sl: Splošno

en: User login
sl: Prijava

en: String
sl: Niz

en: Edit view
sl: Uredi pogled

en: Edit menu
sl: uredi menijski vnos

en: Permission
sl: Dovoljenje

en: Save and continue
sl: Shrani in nadaljuj

en: Boolean
sl: Logična vrednost

en: - Any -
sl: - Vse -
