Snowflake (1.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Database
ca: Base de dades

en: Role
ca: Rol

en: Timezone
ca: Zona horària

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Web services
ca: Serveis web

en: Timestamp format
ca: Format de la marca horària
