Snowflake (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Role
el: Ρόλος

en: Timezone
el: Ζώνη ώρας

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Web services
el: Υπηρεσίες ιστού
