Snowflake (1.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Settings
es: Configuración

en: Client ID
es: ID de Cliente

en: Database
es: Base de datos

en: Role
es: Rol

en: Schema
es: Esquema

en: Timezone
es: Zona horaria

en: Timeout
es: Tiempo de espera

en: - Select -
es: - Seleccionar -

en: Web services
es: Servicios web

en: Timestamp format
es: Formato del sello temporal
