Snowflake (1.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Settings
gl: Axustes

en: Database
gl: Base de datos

en: Role
gl: Rol

en: Timezone
gl: Fuso horario

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Web services
gl: Servizos web

en: Timestamp format
gl: Formato do selo temporal
