Snowflake (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Settings
hu: Beállítások

en: Database
hu: Adatbázis

en: Role
hu: Szerepkör

en: Schema
hu: Séma

en: Timezone
hu: Időzóna

en: Timeout
hu: Időtúllépés

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Web services
hu: Webszolgáltatások

en: Timestamp format
hu: Időbélyeg formátuma

en: - Default -
hu: - Alapértelmezés -
